loading

Otwieram przyjazną, łagodną przestrzeń do narodzin dla Ciebie, jeśli czujesz w sobie ciekawość Siebie i gotowość do wymagającej, ale satysfakcjonującej podróży.

Proces ponownych narodzin daje możliwość budowania punktu odniesienia do zmiany w Twoim życiu. Pozwala zaakceptować zmiany, wyzwania. Zaprasza do odkrycia w Sobie prawdziwej wizji spełnionej/ego Siebie w zgodzie z Twoim sercem/ duszą/ większym planem – w swojej niepowtarzalnej prawdzie…Rozpoznajesz i resetujesz ograniczające przekonania, pamięć wydarzeń negatywnych, aby nie wpływały na twoją sferę komfortu.

Dostajesz wiedzę niezbędną do podjęcia świadomej decyzji o swoich narodzinach, co jest również kluczową pomocą w przygotowaniu się do narodzin dziecka. Nabierasz pewności we własne siły uwalniając i transformując aspekty, które powstrzymują cię przed BYCIEM W PEŁNI SOBĄ.

To poddanie się prowadzeniu ku naturalnej kreacji, ku harmonii bycia, ku dostrajaniu się do swojej osobistej wibracji narodzin. To praca w wiedzącym Polu Narodzin w pełnej magii i mądrości przekraczającej wyobrażenia o nas samych, a wszystko w pełnej świadomości swojego ciała, umysłu, emocji.

To połączenie się z Twoją mocą intuicji i świadomości ciała.To aktywowanie ,,czujnika” węwnętrznego MISTRZA/MISTRZYNI.

To taniec narodzin w czystej postaci, ponieważ wchodzimy w POLE NARODZIN, które nie toleruje półprawd i pokazuje najprostsze rozwiązania.

Ważne, aby nastroić się z uważnością i podjąć decyzję płynącą z serca.

Zmiany są ,,instalowane” od razu i jednocześnie na trzech poziomach fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz dalej. Czy będziesz je stosował/a, czy pozwolisz im zagościć się w swoim życiu na dobre? ( stąd towarzyszę w 21-dniowym indywidualnym procesie ugruntowania zmian)

Zapraszam rodziców, chcących przygotować się w pełni do narodzin swojego dziecka oraz wszystkich, którzy mają wewnętrzne pragnienie odnowienia swojej osobistej relacji ze Sobą i ze światem wg, własnej woli.

Wszystko czego szukamy na zewnątrz jest w nas. Masz czas na bycie w zgodzie ze sobą. Masz odpowiedź na nurtujące cię pytanie. Wszystko jest gotowe, aby ci służyć. Możesz skorzystać, albo nie. To Twoja decyzja.

Może to się wydarzyć w każdej chwili.

Krok po kroku z szacunkiem dla siebie i innych możesz wejść w intymną przestrzeń pamięci swojego ciała, aby uwolnić siebie od zastałej energii wspomnień z najdawniejszych czasów.

Badania psychologii prenatalnej ukazują aspekt ludzkiej natury uwarunkowany poprzez poczęcie, ciążę, narodziny i pierwsze lata życia. W tym okresie przyjmujemy wiele nie naszych programów, które potem mogą nas osłabiać.

 • pragniesz ugruntować w sobie poczucie obfitości, akceptacji, spełnienia i kreacji.
 • pragniesz uzdrowić obszar własnych narodzin okresu formatywnego
 • masz poczucie utknięcia w ważnym obszarze swoje życia
 • chcesz odkryć na nowo swoje powołanie, swoje dary
 • pragniesz uzdrowić dynamikę wewnętrznych relacji lub przetransformować wspomnienia
 • kluczowych wydarzeń swojego życia
 • przygotowujesz się do macierzyństwa.
 • chcesz czerpać moc w stawaniu się ojcem.
 • pragniesz uzdrowić swoje przeżycia : ciąża, poród, połóg, poronienia.
 • chcesz świadomie wspierać swoją partnerkę w narodzinach waszego dziecka.
 • twoim powołaniem jest wspieranie kobiet w porodzie i chcesz pogłębić swoją osobistą
 • relację z Polem Narodzin, aby nie wnosić ,,traumy” pomagając innym.

Aurelia woda 1to zaproszenie do wewnętrznęj głębokiej podróży, która ma służyć odkodowaniu imprintu zapisanego w ciele od poczęcia – negatywnych zapisów blokujących naturalny przepływ życia w układzie limbicznym, odpowiedzialnym za tworzenie więzi, umiejętność przyjmowania i dawania miłość

Jest to zaproszenie do Pola Narodzin, które na poziomie podświadomym staje się potencjalnym scenariuszem naszego życia i od nas zależy, czy podejmiemy świadome kroki ku osobistej i społecznej wolności poprzez przetransformowanie w sposób świadomy ,,opowieści” jaką nosimy w sobie od poczęcia. To świadome przejście ponownie całej magii własnych narodzin , zintegrowanie energii, jakości tworzenia życia, tworzenia w życiu, gdyż wszystko, co powstaje, dzieje się w miłości energii męskiej i żeńskiej, jest to nieustająca pieśń życia. Praca w polu narodzin w życzliwej, pełnej szacunku atmosferze daje możliwość zanurzenia się w oceanie tej energii i wskoczenia na falę, która nas niesie w życiu. Jest to proces dostrajania się do czystych dźwięków życia, które co i rusz nawołują nas ku obfitości i miłości. Uruchamia się nasza ,,fraktalna świadomość”, co daje możliwość wchodzenia do Siebie głębiej. 90 procent naszych życiowych wyborów, zachowań dzieje się na podstawie pamięci w układzie limbicznym na poziomie podświadomym. Mamy wpływ na to, co chcemy w życiu i możemy uwolnić się od ,,programowania” jeśli chcemy. Jeśli we wczesnych latach wydarzenia trudne wpisały się w naszą sferę komfortu, to będziemy podświadomie ,,kreować i przyciągać” podobne doświadczenia. Praca w polu narodzin to wejście do sfery ,,0″ naszej podświadomości, aby żyć tak, jak byśmy najbardziej chcieli. Możemy przepisać nasz wewnętrzny skrypt i przetransformować pamięć komórkową oraz zapisać w sobie ,,nowy scenariusz zgodny z naszą Wolną Wolą.

Jeśli pragniesz żyć pełnią Siebie, przeczuwasz, że to dla Ciebie, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.